BRAVO statulėlės jau turi šeimininkus

Praūžė pats svarbiausias Kaišiadorių, bei Žiežmarių moksleiviams pirmą kartą organizuojamas renginys „BRAVO mokiniai 2016“. Išdalintos BRAVO statulėlės.

Sportiškiausiais paskelbti – Deimantė Antanavičiūtė ir Audrius Kazlauskas. Linksmiausiais – Karolis Padaiga ir Laura Laurušonytė. Stilingiausiais – Tovaldas Kanasevičius  ir Marija Milašiūtė. BRAVO mokytojais – Sandra Kavaliauskienė ir Rimvydas Dekas, o BRAVO klase paskelbta Žiežmarių gimnazijos II GB klasė. BRAVO porelė mokosi Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje – tai Justina Derškutė ir Mantas Blaževičius. Talentingiausi – Jurinta Urbanavičiūtė ir Augustinas Maldžius. Moksliukai –Gabrielius Kmeliauskas ir Laura Lasevičiūtė.

BRAVO statulėles ir rėmėjų prizus sportiškiausiems moksleiviams įteikusi Jaunimo organizacijos DARBAS Kaišiadorių skyriaus pirmininkė Gabrielė Davidavičiūtė pasidžiaugė, kad Kaišiadoryse gausu jaunimo, kuris savo laisvalaikį skiria sportui.

Kaišiadorių technologijų ir verslo mokyklos  moksleivis bei skyriaus narys Audrius Kazlauskas tapo sportiškiausiu, nors visiškai to nesitikėjo, nes buvo stiprių konkurentų, o žiežmariškė Deimantė Antanavičiūtė labai nustebo ir apsidžiaugė pirmuoju įvertinimu sporto srityje.

Linksmiausiems moksleiviams prizus įteikė LR Seimo narys bei renginio globėjas Viktoras Fiodorovas, kartu su bendraamžiais prieš trylika metų sugalvojęs ir surengęs pirmuosius BRAVO apdovanojimus.

Stilingiausius apdovanojo jaunimo reikalų koordinatorė Eglė Grendienė. Jais tapo Marija Milašiūtė ir Tovaldas Kanaševičius. 

„Kiekvienas mes turėjome po savo BRAVO mokytoją. Po daug metų mes prisimename tik geriausius mokytojus, kurie paliko mums įspūdį, buvo linksmi ir draugiški.“, - pristatydama BRAVO mokytojus prisiminė Kaišiadorių rajono savivaldybės socialinės paramos skyriaus vedėja Eglė Mockevičienė. Iš jos rankų BRAVO statulėles ir kitus prizus priėmė braviškiausi mokytojai – Sandra Kavaliauskienė ir Rimvydas Dekas.

BRAVO apdovanojimus iš Kaišiadorių rajono savivaldybės švietimo skyriaus vedėjos Rimutės Arlauskienės rankų priėmusi Žiežmarių  gimnazijos II GB klasės mokinė linksmai nusiteikusi atsakė į vedėjų klausimus ir su plačia šypsena lipo nuo scenos. 

BRAVO mokiniai 2016“ porelės titulą laimėjo Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos moksleiviai Justina Derškutė ir Mantas Blaževičius. Jiems apdovanojimą įteikė Kaišiadorių rajono policijos komisariato, bendruomenės pareigūnė Irena Budrikienė. Jaunuoliai apdovanojimų atsiimti atėjo apsirengę vienodai, taip dar kartą įrodydami, kad yra verti BRAVO porelės titulo.

Talentingiausiems prizus įteikusi jaunimo organizacijos DARBAS pirmininkė, „X-fatoriaus“ finalininkė Odilija Murauskaitė linkėjo kiekvienam surasti savyje talentą ir jį ugdyti. O prizus atsiėmę Jurinta Urbanavičiūtė ir Augustinas Maldžius  įrodė esą verti talentingiausiųjų vardų: Augustinas ir Jurinta abu pademonstravo tą patį talentą - dainavimą.

Moksliukams prizus įteikusi „BRAVO mokiniai 2016“ projekto vadovė Asta Pigagaitė džiaugėsi, kad Kaišiadorių rajone yra tokių protingų jaunuolių, kaip Laura Lasevičiūtė ir  Gabrielius Kmeliauskas.

Žiūrovams koncertavo jų bendraamžiai ir vyresnio amžiaus žmonės, grojantys, dainuojantys ir šokantys rajono mokyklose ir kultūros centruose. 

BRAVO mokiniai 2016“ projekto vadovė Asta Pigagaitė po renginio džiaugėsi, kad viskas pavyko taip, kaip buvo sumanyta, bet neslėpė susijaudinimo dėl keleto organizacinių sprendimų – „žinoma, pirmą kartą organizuojant tokį renginį pamatai, kurias vietas reikės tobulinti kitais metais“. 

Organizaciniai darbai prasidėjo dar kovo mėnesio pabaigoje. Organizuojant renginį darbavosi 4  Jaunimo organizacijos DARBAS nariai, finaliniame etape prisijungė dar keletas bendraminčių. 

Kaišiadorių kultūros ir meno centras  penktadienio vakarą ūžė nuo gerų emocijų ir puikiai nusiteikusių jaunų žmonių. Taip pat, organizatoriai reiškė dėkingumą už pagalbą organizuojant šį tęstinį projektą – „norime dar kartą padėkoti mūsų dosniesiems rėmėjams, renginio globėjui Viktorui Fiodorovui, vedėjams Augustei ir Andriui, ir žinoma jums, kurie prisidėjo prie projekto įgyvendinimo atsinešdami gerą nuotaiką ir palaikydami nugalėtojus.“

Renginio globėjas:
LR Seimo narys Viktoras Fiodorovas

Partneriai:
Pripučiamas filmas“ studija

Rėmėjai:
Jaunimo organizacija DARBAS
„Printėja“ 
J.Špakauskienės PĮ    
Amnezė∞photography

Informacinis rėmėjas:
www.kaisiadorietis.lt    
Kaišiadorių aidai  

Renginio organizatorius:
JOD Kaišiadorių skyrius

Griežtai draudžiama Kaišiadorietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kaišiadorietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kaišiadorietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.226.172.30.

Rašyti

Portalo Kaišiadorietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kaisiadorys@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

6 taisyklės, kurios padės vaikams būti saugiems kelyje

Ekspertų teigimu, šiuolaikiniai vaikai – daug bendraujantys, nenustygstantys vietoje ir priklausomi nuo šiuolaikinių technologijų, tačiau kart...

Į ką turi orientuotis šiuolaikinė mokykla: 10 įgūdžių, kuriuos privalome ugdyti jau dabar

Mokslininkai, dėliodami ateities vizijas, sutaria dėl vieno – sparti technologijų plėtra ilgainiui visiškai pakeis įprastą žmogaus gyvenimo ...