Sėkmingai panaudojamos Savivaldybės aikštės naudotos grindinio trinkelės

Siekiant efektyviai panaudoti rekonstruojamos Kaišiadorių miesto aikštės seno grindinio trinkeles 2016 m. gegužės 16 d. Administracijos direktoriaus įsakymu buvo sudaryta projekto ,,Kaišiadorių miesto aikštės su prieigomis rekonstrukcija“ vykdymo metu rekonstruojamos aikštės dangos liekamųjų medžiagų įtraukimo į apskaitą komisija: Kaišiadorių miesto seniūnė – komisijos pirmininkė; Buhalterijos skyriaus vyr. specialistė ir Turto valdymo skyriaus vyr. specialistė. Komisijai pavesta nustatyti į apskaitą siūlomų įtraukti liekamųjų medžiagų vertę ir kiekį, turtą užpajamuoti bei teisės aktų nustatyta tvarka organizuoti turto perdavimą.

Pagal Savivaldybės tarybos suteiktus įgaliojimus panaudos  sutartimi  Savivaldybės turtą gali perduoti Administracijos direktorius. Todėl 2016 m. gegužės 23 d. Administracijos direktoriaus įsakymu Kaišiadorių greitosios medicinos pagalbos stočiai buvo perduota 50 kv. m ir Kaišiadorių ligoninei – 350 kv. m grindinio trinkelių. Kaišiadorių apylinkės seniūnijai perduota 100 kv. m trinkelių, kuriomis bus sutvarkytas pėsčiųjų takas į Vilkiškių kapines ir koplyčią bei aikštelė prie koplyčios. Panaudojant aikštės trinkeles taip pat  bus atnaujintas ir šaligatvis Kaišiadoryse prie Beržyno g. (nuo Gedimino gatvės į Kaišiadorių PSPC).

2016 m. birželio 30 d. Savivaldybės tarybos sprendimu buvo perduota 2710 kv. m  naudotų grindinio trinkelių. Trinkelės perduotos šioms įstaigoms: Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinei mokyklai 150 kv. m, Kaišiadorių r. Žaslių lopšeliui-darželiui „Žaliasis klevelis“ 160 kv. m, Kaišiadorių rajono savivaldybės viešajai bibliotekai 360 kv. m, Kaišiadorių r. Stasiūnų mokyklai-darželiui „Nykštukas“ 370 kv. m, Kaišiadorių kultūros centrui 260 kv. m, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazijai 350 kv. m, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijai 160 kv. m, Kaišiadorių r. Gudienos mokyklai-darželiui „Rugelis“ 200 kv. m, Kaišiadorių r. Žiežmarių mokyklai-darželiui 300 kv. m, Kaišiadorių r. Paparčių mokyklai-daugiafunkciui centrui 400 kv. m. Senos grindinio trinkelės panaudotos tvarkant šaligatvius ir aikšteles prie savivaldybės įstaigų.

Visos išmontuotos trinkelės laikinai sudėtos SĮ ,,Kaišiadorių paslaugos“ teritorijoje ir  išduodamos griežtai pagal paskirtus kiekius.

Demontuota šalia savivaldybės pastato buvusi akmeninė sienelė taip pat įtraukta į liekamųjų medžiagų apskaitą, akmenys bus perduoti Kaišiadorių V. Giržado progimnazijai ir Kaišiadorių lopšeliui darželiui -  „Žvaigždutė“.

Kaišiadorių rajono savivaldybė 

Griežtai draudžiama Kaišiadorietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kaišiadorietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kaišiadorietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.82.79.109.

Rašyti

Portalo Kaišiadorietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kaisiadorys@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Prasideda kelių remontai

Kaišiadorių rajono savivaldybė informuoja gyventojus dėl vykstančių ar vyksiančių kelio darbų ir pateikia Kelių ar gatvių, kuriuose prasid...

Vyks susirinkimas dėl Prezidento A.M. Brazausko parko tvarkymo projekto

Siekiant įgyvendinti projektą „Kaišiadorių miesto Prezidento A.M. Brazausko parko sutvarkymas ir pritaikymas rekreaciniams, poilsio ir sveikatin...