Prasideda A. M. Brazausko parko rekonstrukcijos darbai

Vadovaujantis UAB „Vilniaus architektūros studija“ 2013 m. parengtu rekonstrukcijos projektu pradėjus vykdyti Kaišiadorių miesto A. M. Brazausko parko rekonstrukcijos darbus išduotas leidimas dėl medžių ir krūmų kirtimo ar kitokio pašalinimo.

Atsižvelgiant į ekspertizės metu nustatytą medžių bei krūmų būklę bus kertami blogos būklės, išlūžę, puvinio pažeisti, pasvirę, aplūžę ar kitaip pažeisti medžiai bei krūmai. Dalis augalų bus pašalinti, nes auga parko teritorijoje esančių tinklų zonoje.

Vykdant parko sutvarkymo darbus parko erdves bus įrengtos pasyviam ir aktyviam visuomenės poilsiui bei sveikatos stiprinimui skirtas erdvės. Rekonstruojant parką, bus ardomas senas baseinėlis, jo vietoje projektuojama trijų baseinų-fontanų kompozicija. Parke bus nutiesti  nauji  takai, įrengtos poilsio, vaikų žaidimų aikštelės bei sveikatingumo takas su sporto aikštelėmis prie Lomenos upės. Numatomas esamų neveikiančių inžinerinių tinklų demontavimas, dekoratyvinis parko teritorijos dalių apželdinimas.

2016 m. liepos 12 d. Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktorius Česlovas Neviera ir UAB „Jurmelesta“ direktorius pasirašė rangos darbų sutartį dėl Kaišiadorių miesto A. M. Brazausko parko rekonstrukcijos. Parko rekonstrukcijos darbų atlikimo terminas yra 12 mėnesių nuo darbų pradžios. Projektas vykdomas iš Europos Sąjungos ir savivaldybės biudžeto lėšų, kurio kaina 743281,62 Eur.

Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos informacija 

Griežtai draudžiama Kaišiadorietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kaišiadorietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kaišiadorietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.82.79.109.

Rašyti

Portalo Kaišiadorietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kaisiadorys@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Prasideda kelių remontai

Kaišiadorių rajono savivaldybė informuoja gyventojus dėl vykstančių ar vyksiančių kelio darbų ir pateikia Kelių ar gatvių, kuriuose prasid...

Vyks susirinkimas dėl Prezidento A.M. Brazausko parko tvarkymo projekto

Siekiant įgyvendinti projektą „Kaišiadorių miesto Prezidento A.M. Brazausko parko sutvarkymas ir pritaikymas rekreaciniams, poilsio ir sveikatin...